Prázdniny v 3nci Internetové stránky
Úvod Přihlásit se   

Úvod
Pořadatelé
Přehled akcí
Fotky
Výsledky dětí
Statistiky
Závěr


"Prázdniny 2005 v 3nci"

Poprvé velká prázdninová hra o spoustu cen a na závěr - překvapení!

Ahoj děti!

Blíží se prázdniny a mnozí z vás budou určitě trávit nějaký čas ve městě. A právě pro vás město Třinec připravilo bezvadnou akci!!! Na každý den prázdnin je pro vás připraven nějaký zajímavý program - můžete si třeba něco vyrobit, zahrát hry, luštit křížovky, kvízy a hádanky, nebo si zasoutěžit na různých sportovních akcích. Přehled a program všech akcí najdete >>> zde <<< . Ale to není zdaleka všechno!!!

Za každou prázdninovou akci můžete získat 1 bod = 1 razítko. Třinecké organizace jich pro vás připravily celkem 68 a to znamená, že můžete získat 68 bodů. Stačí jen přijít!!! Pobavíte se, možná i se něco nového naučíte a něco nového poznáte, seznámíte se s novými kamarády a ještě k tomu můžete vyhrát třeba i hlavní cenu pro prázdninového krále či královnu (a mezi námi - stojí to za to!!!!).

Každý, kdo se velké hry chce účastnit, dostane knížečku s programem a dalšími informacemi. Některé z dětí už knížečku dostaly ve škole, ale to vůbec neznamená, že ti, kteří ji nedostali, se nemohou do hry zapojit. Právě naopak! Každý, kdo knížečku nedostal, si ji může vyzvednout v knihovně a nebo přímo na akci, kterou navštíví. Takže vůbec nevadí, když s sebou na akci vezmete kamarády nebo sourozence, kteří svou knížečku ještě nemají. Pak budete do tabulky na zadní straně knížečky sbírat body = razítka a kdo jich nasbírá nejvíc - vyhrává!!! Nezapomeňte si ji proto vzít vždy na každou akci, na kterou vyrazíte. Hra je určena pro všechny děti, které tráví prázdniny nebo jejich část v Třinci. Pro upřesnění - dětmi rozumíme všechny dětičky i mladé lidičky do 18 let.

Stav bodového skóre ve velké hře "Prázdniny 2005 v 3nci" si můžete průběžně kontrolovat >>> zde <<< . Když nemáte přístup k internetu doma, můžete přijít do knihovny, kde mají děti internet ZDARMA nebo jim pomůže paní knihovnice. Stejně tak se můžete na akcích informovat u pořadatelů, kteří mají k internetu přístup, například v domě dětí. A na závěr prázdnin sečteme všem bodíky a 31. srpna slavnostně vyhlásíme vítěze - krále či královnu - prázdnin. Ten získá hlavní cenu, ale zkrátka nepřijdou ani ostatní, kteří se do hry zapojí, pro každého bude připravena menší nebo větší odměna - záleží na tom, kolik nasbíráte bodů, to znamená, kolik akcí navštívíte. A úplným zakončením hry a současně prázdnin, se kterými se tímto rozloučíme, bude VELKÁ OHŇOVÁ ŠOOOOU. TAK NESEĎTE DOMA A BEZ VÁHÁNÍ VYRAŽTE DO ULIC ZA PRÁZDNINAMI 2005 V 3NCI!!! TĚŠÍ SE NA VÁS VŠICHNI POŘADATELÉ
V případě problémů kontaktujte: Tel.: 558 306 195, Email: webmaster@trinecko.cz